سایت ساز رایگان افزایش رتبه الکسای قانونی
بستن تبلیغات [X]
قانون جذب عشق چيست؟

قانون جذب عشق چيست؟

1- قانون جذب عشق چيست؟

قانون جذب عشق يكي از مهم‌ترين و اصلي‌ترين احساسات انسان است، عشق احساسي عميق و لذتي بسيار زيبا براي افراد است، اكثر افراد اگر در مورد مسائل احساسي به خواسته و هدف خود نرسند دچار افسردگي و دردهاي شديد مي‌شوند، پس اين مطلب را به ما يادآوري مي‌كند كه موضوع قانون جذب عشق موضوع بسيار مهمي است و خبر خوب اين است كه مي‌تواند با استفاده از قانون جذب عشق، فرد موردعلاقه خود را به سمت خود جذب كنيد.

قانون جذب عشق در يك نگاه
قانون جذب عشق بيان مي‌كند كه مي‌توانيد با استفاده از افكار و قدرت ذهن خود هر چيزي را به واقعيت تبديل كنيد. افكار و توجه ما روي هر موضوعي كه باشد قانون جذب آن را به سمت ما جذب مي‌كند.

اما شايد اين سوال برايتان پيش آيد كه آيا مي‌توان با استفاده از قانون جذب عشق را جذب كرد؟

خبر خوب اين است كه پاسخ بله است.

2-قدم صفر قانون جذب عشق
پيش از آنكه بتوانيم از قانون جذب عشق استفاده كنيم نياز است كه ابتدا ذهن خود را بررسي كنيم و ذهن را از هرگونه احساسات منفي كه باعث مي‌شود ما را از مسير خود دور كند خالي كنيم. احساساتي مانند (ترس، شك، نگراني، ترديد و …)

براي اين كار زماني را براي خود اختصاصي دهيد و بررسي كنيد كه داراي چه احساساتي نسبت به خود هستيد، آيا فردي دوست‌داشتني براي خود هستيد يا خير؟

3-براي قانون جذب عشق اعتماد به‌ نفس بالايي داشته باشيد
زماني كه تمرين قبلي را انجام مي‌دهيد باور فوق‌العاده قوي در شما شكل مي‌گيرد كه شما عالي‌ترين فردي هستيد كه مي‌شناسيد و باعث مي‌شود كه ديگر نگران حرف بقيه نباشيد، برايتان مهم نباشد كه ديگران شما را دوست دارند يا خير، چرا كه در مرحله نخست بايد شما خودتان را دوست داشته باشيد و به خودتان عشق بورزيد تا بتوانيد عشق را جذب كنيد.

قانون جذب عشق

4- قدم اول قانون جذب عشق: توجه به چيزهايي كه مي‌خواهيد
براي اينكه به خواسته و هدف خود دست پيدا كنيد در واقع براي اينكه بتوانيد از قانون جذب عشق استفاده كنيد نياز است كه ابتدا بدانيد چه چيزي مي‌خواهيد. پس زماني را براي خود اختصاص دهيد و بررسي كه كنيد به دنبال چه ويژگي‌هايي هستيد، فردي را كه مي‌خواهيد به سمت خود جذب كنيد دوست داريد داراي چه ويژگي‌هاي باشد؟

دانلود ويديو رايگان مرتبط : چگونه با قانون جذب ثروتمند شويم؟
5- عدم توجه به نكات منفي در قانون جذب عشق
اغلب افراد نسبت به چيزهايي كه نمي‌خواهند بسيار بهتر از قانون جذب استفاده مي‌كنند، بعد‌از اينكه احساسات منفي را از خود بيرون كرديد و ويژگي‌هاي مثبت خودتان را پرورش داديد و همچنين ويژگي‌هاي و شرايطي كه دوست داريد تجربه كنيد را يادداشت كرديد ديگر نگذاريد افكار منفي سراغ شما بيايند و باعث شوند كه شما از مسير خواسته خود روزبه‌روز دورتر شويد.

عده‌اي از افراد بر روي چيزهايي كه نمي‌خواهند تجربه كنند تمركز مي‌كنند و بارها آن شرايط را در رابطه‌هاي مختلف تجربه مي‌كنند. به اين دليل كه تمام توجه و ذهن افراد روي همان اتفاقات قرارگرفته است. پس اگر مي‌خواهيد رابطه خوب و فرد ايده‌ال خودتان را جذب كنيد و از قانون جذب عشق به نفع خود استفاده كنيد تمام توجه و تمركز شما روي ويژگي‌ها و نكاتي باشد كه مي‌خواهيد.

6-قدم دوم قانون جذب عشق: باور كنيد
زماني كه شما خود را از احساسات بد خالي مي‌كنيد و خود را آماده دريافت عشق مي‌كنيد بسيار زياد مي‌توانيد در اين قدم خوب پيش برويد. براي اينكه باور كنيد كه فرد موردعلاقه شما و رابطه ايده آل را جذب مي‌كنيد كافي است كه هميشه سطح انرژي خود را بالا نگه‌داريد به اين معنا كه هميشه مثبت انديش باشيد و تمركز خود را روي نكات مثبت نگه‌داريد و هرگاه افكار منفي سراغ شما آمد بلافاصله با نگاه كردن و به يادآوردن ويژگي‌هاي مثبتي كه يادداشت كرديد توجه ذهن خود را معطوف به نكات مثبت كنيد.

7-قدم سوم قانون جذب عشق: نقش بازي كنيد
بپذيريد شخصي كه دوست داريد با او زندگي كنيد وجود دارد و با او هستيد، طوري رفتار كنيد كه گويا او در حال حاضر هست، احساساتي را تجربه كنيد كه فرد مورد نظر حضور دارد، قانون جذب با احساسات شما كار مي‌كند، هرچقدر بتوانيد آن احساسات را به‌طور واقعي تجربه كنيد سطح ارتعاشات و فركانس به مراتب قوي‌تري را ارسال خواهيد كرد.

منبع
بازدید : 15
موضوع : <-PostCategory->
برچسب ها : <-PostTags->

[ چهارشنبه 26 آذر 1399 ] [ 20:21 ] [ ]
[ ]