سایت ساز رایگان افزایش رتبه الکسای قانونی
بستن تبلیغات [X]
آموزش قانون جذب

آموزش قانون جذب

با اين حال ، ممكن است همه چيز بيش از آنچه انتظار داريد اتفاق بيفتد طول بكشد و اين كاملاً خوب است. همه اتفاقات در بازه زماني كه ما تصميم مي گيريم اتفاق بيفتد رخ نخواهد داد. ثروت در واقع ، اين اغلب از اين فاصله دور است. اما تا زماني كه ما در انتظارات خود بيدار نشويم و در پشتكار ما گول نزنيم ، آنها هميشه به نتيجه مي رسند. هميشه


تجلي پول در زندگي شما

اگر در تجسم پول در زندگي خود جدي هستيد ، نمي توانيد فقط آرزو كنيد. شما فقط نمي توانيد به آن اميدوار باشيد. شما فقط نمي توانيد آن را بخواهيد. شما به معناي واقعي كلمه بايد آن را انتظار داشته باشيد. شما بايد بپذيريد كه مهم نيست كه چه اتفاقي مي افتد. اين نحوه عملكرد قانون جذب است.


با اين حال ، فراتر از انتظار صرف پول براي رسيدن ، روش هاي ديگري براي پيشبرد واقعيت موسوم به بادآورده پول شما وجود دارد. فقط بخاطر داشته باشيد كه نمي توانيد از انتظار خود بيدار شويد. در حالي كه اتفاقات بد براي شما ممكن است رخ دهد ، تا زماني كه آن انتظار را به اندازه كافي بالا نگه داريد ، با گذشت زمان اتفاق مي افتد.


شماره 1 - بدانيد كه سرانجام اتفاق خواهد افتاد

اولين روش براي نشان دادن پول در زندگي شما اين است كه آموزش قانون جذب بدانيد اين اتفاق خواهد افتاد. شما كاملاً به معناي واقعي كلمه نمي توانيد پيش بيني كنيد كه اگر صميمانه نمي دانيد كه اين اتفاق خواهد افتاد. شما بايد آن را بدانيد و بايد خود را در اختيار داشته باشيد كه آن را بدانيد. صرف نظر از آنچه در زندگي شما مي گذرد ، دانستن اينكه در نهايت اتفاقي خواهد افتاد ، روشي فوق العاده قدرتمند براي آشكار كردن چيزهاست.

قانون جذب کائنات یکی از مهمترین قوانین جهان هستی می باشد , که در حال حاضر افراد زیادی هستند که با این قانون جذب آشنا هستند . اما طریقه استفاده از این که چطور با این قانون به خواسته و هدفی که دارند برسند را نمیدانند که ما در این مطلب آموزش قانون جذب کائنات به طور کامل به این مبحث پرداختیم .


اگر خواسته و هدفی دارید و یا اینکه میخواهید زندگی خودتان را بسازید توصیه می کنم این مطلب را تا انتها مطالعه کنید . اگر از قانون جذب و راز و رمز کائنات آگاه باشید می توانید به تمام خواسته و اهدافی که دارید برسید .
آموزش قانون جذب از 0 تا 100آموزش قانون جذب کائنات :


همانطور که گفتیم قانون جذب و قانون کارما یکی از قوانین ثابت در جهان هستی می باشد , این قانون در همه جا و در همه زمان ها برای تمام افراد کار می کند . چه قانون جذب را بدانید و چه ندانید , چه به آن ایمان داشته باشید و نداشته باشید این قانون در حال عمل کردن است .


که در این راستا من قصد دارم به شما آموزش دهم که چطور می توانید به تمام خواسته به اهدافتان با استفاده از قانون جذب برسید .شما برای آنکه شرایط زندگی خودتان را تغییر دهید و بتوانید به تمام خواسته به اهدافی که دارید برسید باید راز کائنات را بدانید . اگر این اصول را بدانید مطمئن باشید به تمام خواسته و اهدافی که دارید می رسید .


شما باید قانون جذب کائنات را درک کنید و آگاهی کاملی از آن به دست بیاید , هر چیزی که درون زندگیتان اتفاق و رخ می دهد بر اساس قانون جذب کائنات می باشد .پس باید برای آن که به تمام خواسته به اهدافی که دارید برسید مثل پول و ثروت , یک رابطه عالی و رویایی , رسیدن به همسر مورد نظر و … باید این اصول را رعایت کنید .


آموزش قانون جذب کائنات پایه و اساس همه چیز در زندگیتان است . آگاهی کامل از آموزش قانون جذب کائنات و نحوه عملکرد این قانون در جهت خواسته و رویاهای شما الزامیست و همانطور که گفتیم در جهت اینکه به تمام خواسته به اهدافی که دارید برسید باید اصول را بدانید.قانون جذب کائنات چه میگوید ؟

بر اساس قانون جذب چیزهای مشابه همدیگر را جذب می کند . در این دنیا خداوند کائنات را طوری برنامه‌ریزی کرده است که هر انسان قدرت اینکه زندگی خودش را خلق کند داشته باشد .


یعنی شما میتوانید با قانون جذب زندگی خودتان را خلق کنید و به آن چیزی که می خواهید برسید . ذهن انسان طوری برنامه‌ریزی و ساخته شده است که در حال فرستادن انرژی و ارتعاش می باشد .


و بر اساس قانون جذب انرژی های یکسان همدیگر را جذب می‌کنند . یعنی شما برای آنکه به آن چیزی که میخواهید برسید باید همه ارتعاش شوید .به قول معروف بر اساس یکی از ضرب المثل های قدیمی ” کبوتر با کبوتر , باز با باز , کند همجنس با همجنس پرواز ”


به قول ضرب المثل بالا شما اگر پول و ثروت می‌خواهید باید با آن هم ارتعاش شوید تا کائنات به ساده ترین شکل ممکن پول و ثروت فراوانی را وارد زندگیتان کند .


” هر موقع یک خواسته ای را می خواهید , همان لحظه برایتان آماده می شود و شما در جهت اینکه به آن برسید باید با آن همه ارتعاش بشوید ”اگر نقطه بالا را به خوبی درک کنید مطمئن باشید کائنات شما را به تمام آن چیزهایی که می‌خواهید می رسانند و فقط باید درخواست از کائنات را به درستی انجام دهید .


اگر می‌خواهید بدانید که منظور از درخواست از کائنات چیست توصیه می کنم مطلب چگونه از کائنات درخواست کنیم ؟ را مطالعه کنید . ما در این مطلب شما را به طور کامل با نحوه درخواست از کائنات آشنا کردیم .قانون جذب کائنات به چه افکاری پاسخ می دهد؟


قانون جذب کائنات چه میگوید ؟


همانطور که گفتیم ذهن انسان همیشه و در همه جا در حال فرستادن ارتعاش و انرژی می باشد . این ارتعاش و انرژی به کائنات فرستاده می شود و کائنات با توجه به آن انرژی که دریافت می کنند به آن پاسخ می دهند .


هر فکر و افکاری که درون ذهنتان ایجاد می شود یکسری فرکانس و انرژی دارد که کائنات آن فرکانس و انرژی را دریافت کرده و متناسب با آن خواسته و یا ناخواسته ای را وارد زندگیتان می‌کنند .


می توان گفت خود شما هستید که زندگیتان را را خلق میکنید . این را بدانید که شرایط زندگی الان تان را تا به حال خودتان خلق کرده .


شما با توجه به ارتعاش و فرکانسی که به کائنات ارسال کرده اید این شرایط در زندگیتان به وجود آمده است .


همانطور که گفتیم ذهن و افکارتان در حال فرستادن ارتعاش و انرژی به سمت کائنات است , و کائنات با دریافت آن انرژی و ارتعاش آن را بیشتر وارد زندگی تان می‌کنند .


یعنی اگر شما به بی پولی , فقر , نبود کار , وزن الان تان فکر می‌کنید کائنات همین‌ها را بیشتر وارد زندگیتان خواهند کرد .


اگر به بی پولی فکر می کنید دارید ارتعاش بی پولی را به کائنات ارسال می کنید و کائنات بی پولی بیشتری را وارد زندگی تان می کند .


اگر به نبود شغل و کار فکر میکنید دارید ارتش نبود کار و بیکاری را به کائنات ارسال می کنید و کائنات همان را بیشتر وارد زندگیتان خواهد کرد .


اگر رابطه خرابی دارید و به آن فکر میکنید در حال فرستادن ارتعاش آن به کائنات هستید و کائنات آن را بیشتر وارد زندگیتان خواهند کرد .


شما باید ورودی ذهنتان را کنترل کنید , باید کاری کنید که ارتعاش مثبت و در جهت خواسته هایتان به کائنات ارسال کنید .قانون جذب کائنات به چه افکاری پاسخ می دهد؟


برای قانون جذب و کائنات اصلا مهم نیست که چه فکر و افکاری درون ذهنتان است , افکار منفی باعث ایجاد ناخواسته ها افکار مثبت باعث ایجاد خواسته ها در این زندگی تان می شود .


شما هر فکری که درون ذهنتان ایجاد می‌شود دارای انرژی و ارتعاش است و هر چه بیشتر به آن افکار تمرکز کنید ارتعاش قوی تری را به سمت کائنات ارسال خواهید کرد .


تمرکز بیشتر شما باعث فرستادن ارتعاش قوی‌تر به کائنات می شود . مردم وقتی به اتفاق های ناخواسته درون زندگی شان فکر می کنند در حال فرستادن ارتعاش در جهت ناخواسته خود به سمت کائنات میباشند .


مردم وقتی به اتفاق های ناخوشایند زندگی شان فکر می کنند اغلب می گویند که نمی خواستیم این اتفاق برای ما رخ بدهد . آنها می‌گویند من نمی خواستم چنین بلایی به سرم بیاید.


این افراد درست میگویند که نمی خواستند این اتفاقات درون زندگیشان بیفتد , اما خود این افراد هستند که باعث به وجود آمدن این اتفاقات شدند .


از آنجا که خیلی از افراد قوانین جهان هستی را نمی دانند با توجه به نا خواسته های خود ناخواسته های بیشتری را وارد زندگی شان می کند .


برای درک بهتر قانون جذب کائنات خودتان را یک آهنربا تصور کنید که همواره در حال جذب افکار و احساسات تان هستید .


اگر به چاقی فکر می کنید , نمی‌توانید لاغری جذب کنید .

اگر به فقر فکر می کنید , نمی‌توانید ثروت جذب کنید .

اگر به جنگ و کشتار فکر میکنید , نمی توانید آرامش و امنیت جذب کنید .

این یکی از ساده ترین مثال هایی بود که من در مورد قانون جذب برایتان زدم . و مشخص شد که به هر چیزی که فکر کنید , آن چیز بیشتر وارد زندگیتان می شود و آن را جذب میکنید.


هر چه بیشتر قدرت قانون جذب را درک کنید بیشتر علاقه مند می شوید تا افکارتان را کنترل کنید , چون شما قدرت اینکه به تمام چیزهایی که می‌خواهید را دارید .


شما با اندیشیدن و فکر کردن همه چیز را وارد زندگیتان خواهید کرد . بدون استثنا به هر چیزی که فکر می کنید چه خوب و چه بد در حال جذب کردن آن هستید .


وقتی به این فکر می کنی که چه کار کنم فقیر نشوم در حال فرستادن ارتعاش فقر به کائنات می باشید . شما باید افکارتان را درست در اختیار بگیرید و کنترل کنید .


اگر بخواهید افکار و ذهن تان را کنترل کنید و به اختیار بگیرید به تنهایی کار سخت و دشواری است . برای در اختیار گرفتن کنترل و ذهنتان و اینکه ارتعاش خواسته تان را به کائنات ارسال کنید باید تمرین کنید .


در بخش اعضای ویژه سایت تمرین بسیار قوی در زمینه قانون جذب, جذب ثروت و پول , ساخت یک رابطه رویایی و… قرار داده که با ثبت نام در این بخش میتوانید به این تمرین قدرتمند دسترسی پیدا کنید .


اگر خواسته به هدفی دارید و می خواهید به آن برسید فقط یک بار تمارین بخش اعضای ویژه سایت را انجام دهید . مطمئن باشید به تمام خواسته و اهدافی که دارید می‌رسید .جمع بندی


در این مقاله شما را با آموزش قانون جذب آشنا کردیم. قانون جذب یک قانون ثابت در جهان است که همیشه و در همه جا شما همواره از این قانون استفاده میکنید. تمام افراد موفق از قانون جذب استفاده کرده اند. اگر شما هم بخواهید به هر خواسته و هدفی که دارید برسید باید از این قانون استفاده کنید.


قانون جذب به زبان ساده میگوید به هر چیزی فکر کنید آن چیز وارد زندگیتان خواهد شد. اگر به بی پولی و نبود شغل فکر میکنید در حال جذب بی پولی و نبود شغل هستید، اگر به پول و ثروت توجه میکنید در حال جذب آن هستید و کائنات خدا آن چیز را وارد زندگیتان خواهد کرد.


برای اینکه ببینید در حال جذب چیزهای خوب هستید یا بد به احساساتتان توجه کنید.احساساتتان مثل قطب نما مسیر را کامل به شما نشان میدهد. اگر به چیزی فکر میکنید که احساستان بد است یعنی در حال جذب چیز منفی و بد هستید و آن چیز خیلی زود وارد زندگیتان خواهد شد.

حالا اشتباه نكن اگر همين حالا مسطح شكسته ايد و سعي مي كنيد 1000 دلار براي پرداخت اجاره خود در ماه جاري نشان دهيد ، نمي توانيد انتظار داشته باشيد كه اين اتفاق بيفتد. دليل اين امر آن است كه افكار مبتني بر ترس ، ذهن شما را مصرف مي كنند. و از آنجا كه مانند جذابيت هايي را كسب مي كنيد ، بيشتر از آنچه كه نتيجه مثبتي كسب كنيد ، جذب منفي تر و بيشتري خواهيد شد.


اين را در نظر بگيريد. ذهن انسان در يك روز معين از 60،000 تا 70،000 فكر دارد. بله ، هر روز واضح است كه بسياري از اين افكار افكار تكراري هستند. اما ، توجه به اين نكته نيز حائز اهميت است كه بسياري از اين افكار ، افكار منفي مستقر در ترس هستند و باعث ايجاد اضطراب ناخواسته ، استرس و عدم تمايل به آينده مي شوند.


بيشتر مردم در اين حوزه منفي زندگي مي كنند ، بنابراين آشكار ساختن پول يا هر چيز ديگري براي اين موضوع بسيار دشوار است. با اين حال ، هنگامي كه مي دانيد اتفاقي خواهد افتاد ، ايمان شما به شما كمك مي كند تا از آن ترس فراتر برويد. اين در كوتاه مدت كار نخواهد كرد. قانون جذب انرژي قابل توجهيرا توليد مي كند كه طي يك دوره طولاني انجام مي شود. روزها يا هفته ها نيست. ماهها و سالها فكر كنيد.

https://www.janblaghy.ir/%D9%82%D8%AF%D8%B1%D8%AA-%D8%B0%D9%87%D9%86-the-power-of-mind/
بازدید : 25
موضوع : <-PostCategory->
برچسب ها : <-PostTags->

[ پنجشنبه 27 آذر 1399 ] [ 13:42 ] [ ]
[ ]